Na czym polega ubezpieczenie szyb w firmie Link4?

Uszkodzenia własnego auta zawsze powodują kłopoty. Brak możliwości kontynuacji podróży może oznaczać problemy zawodowe lub brak możliwości spędzania czasu z rodziną, na przykład, na zaplanowanym urlopie. Zniszczenia zwiększają też koszty eksploatacji auta. Można temu przeciwdziałać przy wykorzystaniu nowoczesnych polis komunikacyjnych. Popularna firma Link4 oferuje ciekawe warianty ubezpieczenia elementów wyposażenia aut, w tym szyb samochodowych.

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami

Ubezpieczenie szyb w firmie Link4 pozwala zabezpieczyć się przed skutkami uszkodzenia jednej z szyb w aucie za sprawą nieprzewidzianego zdarzenia na drodze. Dotyczy to zarówno zniszczeń wynikających z kolizji lub wypadku, umyślnego zdarzenia osób trzecich, jak i negatywnego działania sił przyrody. Ubezpieczenie pokrywa koszt naprawy lub wymiany szyb w jednym z warsztatów działających na terenie całej Polski, współpracujących z ubezpieczycielem.

Szerokie wsparcie finansowe firmy Link4

Oferta firmy Link4 umożliwia osiągnięcie licznych korzyści. Nie oznacza to tylko oszczędności związanych z pokryciem ceny naprawy szyby. Ubezpieczenie gwarantuje pokrycie kosztów parkingu, jeśli przywrócenie auta do sprawności jest niemożliwe w ciągu kilku godzin. Maksymalny czas postoju może wynieść 48 godzin, co w większości przypadków jest wystarczające, aby zaczekać na rezultaty działania warsztatu. Poza tym Link4 oferuje utrzymanie tej samej wysokości zniżki ubezpieczenia, nawet po zgłoszeniu szkody. Warunkiem jest jednak odnowienie ubezpieczenia na kolejny rok, na tych samych warunkach.

Dostosowanie do potrzeb różnych klientów

Podczas podpisywania umowy ubezpieczenia warto najpierw zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Następnie należy sprawdzić warianty polisy i dobrać wersję najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom. Ubezpieczenie szyb w Link4 zostało zaprojektowane tak, aby klienci mogli dostosować wiele parametrów do swoich potrzeb. Ochrona dotyczy zarówno szyby przedniej, tylnej, jak i szyb bocznych. Naprawa może być zorganizowana bezpośrednio po zgłoszeniu szkody, a infolinia Link4 działa w trybie całodobowym. Dzięki temu uszkodzenia pojazdów mogą być usuwane szybko, bez względu na miejsce wystąpienia awarii.

Firma Link4 przyciąga do swojej oferty coraz większą liczbę właścicieli aut. Oferowane są liczne zniżki, w tym 7% rabatu za samo wykupienie ubezpieczenia za pośrednictwem Internetu. Zniżki zależą od wielu czynników, między innymi, wieku samochodu i historii ubezpieczeniowej kierowcy. W związku z tym ubezpieczenie szyb to usługa, która pozwala obniżyć koszty eksploatacji pojazdu bez konieczności ponoszenia dużych wydatków obciążających domowy budżet.