Nieobowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne dostępne w firmie Link4

W Polsce każdy kierowca musi posiadać aktywne ubezpieczenie OC. Zabezpiecza ono przed skutkami zdarzeń, które zostały wywołane z winy osoby ubezpieczonej. Wiele osób najbardziej obawia się jednak zniszczeń spowodowanych przez osoby trzecie lub o utratę auta za sprawą kradzieży. Dlatego towarzystwa ubezpieczeniowe działające w Polsce oferują polisy Autocasco. Firma Link4 najczęściej wybierane ma jedną z najbardziej rozbudowanych ofert tego typu.

Popularna polisa Autocasco

Ubezpieczenie Autocasco chroni przed finansowymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze, które nie zostały spowodowane przez osobę ubezpieczoną. W firmie Link4 można liczyć na wypłatę odszkodowania w przypadku awarii lub wypadku na drodze. Polisa jest dostępna według formuły All Risk, co oznacza, że firma bierze odpowiedzialność za wszystkie zdarzenia niewyłączone z zakres ochrony w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Dlatego wsparcie finansowe może być wypłacone zarówno po wybuchu pożaru, zatopieniu auta, uszkodzeniu pojazdu przez nieznanych sprawców, jak i przy zniszczeniach wynikłych z działania czynnika pochodzącego z zewnątrz, w tym termicznego i chemicznego. Dodatkowo w Link4 można zdecydować się na zakup wariantu kradzieżowego, który obejmuje utratę części lub całego pojazdu.

Specjalne ubezpieczenie Smart Casco

Od pewnego czasu firma Link4 oferuje również specjalną wersję polisy AC o nazwie Smart Casco. Pozwala ona zabezpieczyć pojazd przed czynnikami ryzyka, które kierowca określi samodzielnie. Ich listę można zawęzić tak, aby uzyskać niższą cenę składki ubezpieczeniowej. Mogą być to siły natury, kradzież auta, włamanie, rozbój, zderzenie z innymi pojazdami, a także działanie osób trzecich.

Oferta na miarę potrzeb różnych kierowców

Ubezpieczenie Smart Casco jest skierowane przede wszystkim dla tych osób, które nie zdecydowały się na wykupienie ubezpieczenia w pakiecie, ale chcą rozszerzyć zakres ochrony swojego pojazdu. Roczna składka ubezpieczeniowa może wynosić mniej niż 200 zł przy sumie ubezpieczenia wynoszącej 15 tysięcy zł. W związku z tym wykupienie dodatkowego ubezpieczenia w firmie Link4 nie narazi domowego budżetu na zbyt duże wydatki, a w wielu przypadkach koszt będzie praktycznie niezauważalny.

Dla osób, które chcą poznać szczegóły oferty, firma Link4 przygotowała szczegółowy opis ubezpieczenia na swojej stronie internetowej. Dodatkowo dostępny jest wygodny kalkulator, dzięki któremu można bardzo szybko sprawdzić cenę składki ubezpieczeniowej za wybrany zakres ochrony. Udogodnienia te powodują, że oferta Link4 jest jedną z najkorzystniejszych na polskim rynku.